Ponuka služieb

Prinášame Vám široký okruh služieb v stavebníctve. Obráťte sa na nás so svojimi predstavami či požiadavkami.

RADI VÁM POMÔŽEME

Rodinné domy na kľúč

Nechajte všetko na nás. Kompletné prevedenie stavby Vám zabezpečíme úplne bez Vašej námahy. Súčasťou sú všetky podružné činnosti ako elektroinštalácia, vodoinštalácia a pod.

Rekonštrukcie

Plánujete rekonštrukciu domu, bytu, či inej stavby? Podeľte sa s nami o Vašu predstavu. Radi ju zrealizujeme k Vašej spokojnosti.

Nadstavby

Nevyhovuje Vám veľkosť Vášho domu? Nadstavba môže byť pre Vás ideálne riešenie. Nadstavujeme rôzne typy objektov. Informujte sa u nás o možnostiach.

Zateplenie

Zateplenie objektov je účinným riešením pre zníženie spotreby energií na vykurovanie. Okrem toho Vám kvalitné zateplenie ponúkne tepelnú pohodu aj v letných mesiacoch.

Inžinierska činnosť

Postaráme sa o kompletnú stavebnú dokumentáciu k Vašej nehnuteľnosti. Vyhnite sa ťažkostiam s kolaudáciou. V rámci celého procesu Vám poskytneme konzultácie a poradenstvo.

Stavebný dozor

Kvalitné vyhotovenie samotnej stavby patrí medzi jednu z hlavných priorít pri výstavbe. Zabezpečíme Vám odborný stavebný dozor certifikovanými pracovníkmi.

Sanácia stavieb

Sanáciu alebo "liečbu stavby" musí zásadne vykonávať odborne vyškolená osoba. Základným predpokladom úspechu je dôkladná znalosť príčiny vlhnutia. Po prieskume a identifikovaní príčiny sa určí vhodný druh sanácie.

Oporné múry

Používajú sa najčastejšie pre úpravu svahovitého terénu. Pri svahoch blížiacich sa alebo prekračujúcich 45° sa musí vždy postaviť oporný múr. Jeho využitie je vhodné taktiež pri svahoch s nesúdržnou pôdou.

Polyfunkcia

Je tvorená z rôznych funkčných celkov, ktoré prinášajú multifunkčné využitie samotnej stavby. Príkladom može byť spojenie bývania vo vyšších podlažiach a kaviarne na prízemí.

Iné stavebné práce

Nenašli ste presne to čo ste hľadali? Chceli by ste poradiť alebo máte individuálny požiadavku? Napíšte nám, radi s Vami všetko prekonzultujeme.

Máte záujem?

Radi zodpovieme všetky Vaše otázky